SABİTLEYİCİ SAÇ SPREYİ Ekstra Güçlü

Detaylar

Ekstra güçlü AquaNelly saç spreyi, nemli, koşullarda bile en doğal şekliyle saçınızısabitleştirmeye ve şekil vermeye imkan tanır. B5 provitamininden dolayı saça parlaklık ve elastikiyet vererek bozulmuş saçı güçlendirir. Nemlendiren, onaran ve taramayı kolaylaştıran SEA SILK deniz polimerleri sayesinde saçınıza bakım uygulanır ve korunur.
 
KULLANIM ŞEKLİ: Normal miktarlar dahilinde 25-30 cm?lik bir mesafeden püskürtün. Daha fazla kalıcılık için, doğrudan meç üzerine uygulayın.
 
KULLANIM ÖNLEMLERİ: Basınçlı ambalajdır. Güneş ışınlarından koruyun ve 50 C?nin üstündeki sıcaklıklara maruz bırakmayın. Kullanım sonrasında bile delmeyin veya ateşe atmayın.  Aleve veya akkor halindeki bir nesneye doğru buhar şeklinde püskürtmeyin. Her türlü ateş kaynağından uzakta tutun. Tütsülemeyin. Çocukların ulaşamayacağı yerde tutun. Yalnızca iyi havalandırmalı yerlerde kullanın. Buharınız içinize çekmeyin. Uzun süreli püskürtmeden kaçının. Gözlerle tahriş olmuş ve veya bozuk dokulu deriyle temasından kaçınınız.
Tüm Hakları Saklıdır | Copyright 2012 Netkoz Kozmetik