SABİTLEYİCİ SAÇ SPREYİ Ekstra Hacim

Detaylar

EKSTRA HACİM SAÇ SPREYİ. Hacim etkili AquaNelly saç spreyi,tüm gün boyunca süren bir ekstra hacim etkisi kazandırarak saçınızı en doğal şekliyle sabitleştirir. Parlaklık, yumuşaklık ve elastiklik vererek bozulmuş saçı onarır. Nemlendiren, onaran ve taramayı kolaylaştıran SEA SILK deniz polimerleri sayesinde saçınıza bakım uygulanır ve korunur. Güneş filtresi içerir.
 
KULLANIM ŞEKLİ: Normal miktarlar dahilinde 25-30 cm?lik bir mesafeden püskürtün. Daha fazla kalıcılık için, doğrudan meç üzerine uygulayın.
 
KULLANIM ÖNLEMLERİ: Basınçlı ambalajdır. Güneş ışınlarından koruyun ve 50 C?nin üstündeki sıcaklıklara maruz bırakmayın. Kullanım sonrasında bile delmeyin veya ateşe atmayın.  Aleve veya akkor halindeki bir nesneye doğru buhar şeklinde püskürtmeyin. Her türlü ateş kaynağından uzakta tutun. Tütsülemeyin. Çocukların ulaşamayacağı yerde tutun. Yalnızca iyi havalandırmalı yerlerde kullanın. Buharını içinize çekmeyin. Uzun süreli püskürtmeden kaçının. Gözlerle tahriş olmuş ve veya bozuk dokulu deriyle temasından sakınınız.

Tüm Hakları Saklıdır | Copyright 2012 Netkoz Kozmetik