SABİTLEYİCİ SAÇ SPREYİ Ultra-Kıvırcık

Detaylar

Kıvırcık saçlar için AquaNellly saç spreyi, nemli koşullardabile en doğal şekliyle saçınızı sabitleştirerek kıvırcıklarınızı şekillendirir. B5 provitamini parlaklık ve esneklik sunar. Saçtaki karışmayı ve kabarmayı önleyici formülü sayesinde, saç buklelerinin parlak ve belirgin olmasını sağlar. Nemlendiren, onaran ve taramayı kolaylaştıran deniz polimerleri sayesinde saçınıza bakım uygulanır ve korunur. Güneş filtresi içerir.

KULLANIM ŞEKLİ: Normal miktarlar dahilinde 25-30 cm?lik bir mesafeden püskürtün. Daha fazla kalıcılık için, doğrudan meç üzerine uygulayın.
 
KULLANIM ÖNLEMLERİ: Basınçlı ambalajdır. Güneş ışınlarından koruyun ve 50 C?nin üstündeki sıcaklıklara maruz bırakmayın. Kullanım sonrasında bile delmeyin veya ateşe atmayın.  Aleve veya akkor halindeki bir nesneye doğru buhar şeklinde püskürtmeyin. Her türlü ateş kaynağından uzakta tutun. Tütsülemeyin. Çocukların ulaşamayacağı yerde tutun. Yalnızca iyi havalandırmalı yerlerde kullanın. Buharınızı içinize çekmeyin. Uzun süreli püskürtmeden kaçının. Gözlerle tahriş olmuş ve veya bozuk dokulu deriyle temasından sakınınız.

Tüm Hakları Saklıdır | Copyright 2012 Netkoz Kozmetik